Minecraft Premium Hesaplar

Nedir?

Minecraft oyununu resmi sitesinden satın alırken oluşturduğunuz hesaba "Minecraft Premium Hesabı" denir. Bu hesaplar sadece resmi site (Minecraft.net) üzerinden oluşturulabilir.

Ne işe yarar?

Minecraft premium hesapları ile, Minecraft oyununun sunduğu bütün içeriklere sahip olursunuz. Bütün dünyadaki sunuculara bağlanıp, dünyanın öbür ucundaki oyuncularla bile oynayabilirsiniz.

Nasıl satın alınır?

Türkiye'de Minecraft oyununa en kolay, en ucuz ve güvenilir yoldan ulaşmak istiyorsanız, buraya tıklayın ve size uygun paketi seçip satın alın.

Nereden indirilir?

Minecraft premium hesabınızı başarıyla satın aldıktan sonra oyunu resmi sitesinden indirmelisiniz. Buraya tıklayıp resmi indirme sayfasına gidebilirsiniz.

Nasıl kurulur?

Oyunu başarıyla indirdikten sonra, indirdiğiniz dosyaya çift tıklayarak ve aşamaları "İleri" butonuna basarak atlayınız. Özel bir konfigürasyona gerek kalmadan oyunu basitçe kurabilirsiniz.

Nasıl oynanır?

Eğer tek başınıza Minecraft'in yaratıcı dünyasına atılmak istiyorsanız, tekli oyuncu seçeneği ile başlayabilirsiniz.

Çevrimiçi sunucular üzerinden diğer oyuncular ile oynamak istiyorsanız, buraya tıklayarak size uygun olan bir sunucunun IP adresini alıp, çoklu oyuncu bölümünden sunucuya bağlanıp, oynamaya başlayabilirsiniz.